24 Ocak 2008 Perşembe

UZUN BİR MOLA

Evet çok uzun bir mola oldu bu,bir türlü gelemedim ,yazamadım,burdan ayrılamazken noldu bana bilmiyorum.Yıl sonu telaşı,gene işlere boğdum kendimi ,ben bunu yapıyorum arada ,hayatımın dizginleri elimden kaçıyor,tutamıyorum bir türlü,hem farkında olup,hem kendini alamamak nasıl bir şey bunu anlayan varsa anlatsın bana,bu hafta hep geç çıktım,kimse zorlamıyor ama bitmeyen işlerin baskısı boğuyor beni,az kolaylandı gibi,önümüzdeki hafta azat ediyorum kendimi,hafta sonu toplantımız var ,kızlarla cmt sabah buluşup vapurla geçelim karşıya diyoruz,vapurda kahvaltı edicez,en azından güne zevkle başlayalım,toplantı 3,5 a kadarmış,Kemal le konuştum Burcumun duası varmış o gün ,3 de başlayacakmış ,içim hiç rahat değil ,gidemezsem huzursuz olucam,toplantıdan nasıl kaçılır yapabilirmiyim onu da bilmiyorum.Nasıl geçiyor zaman 1 sene olmuş,dün gibi

2 yorum:

Chris'in Annesi dedi ki...

EVET BAZEN GERCEKTEN TÜM HAYATIMIZ İŞ OLUYOR BEN DE ÖYLE HİSSEDİYORUM,HERŞEY KACIRIYORUZ VE BIR DAHA YAKALAMAK ZOR OLACAK BELKI DE IMKANSIZ..AMA MECBURUZ İŞTE ,BENCE DE ARADA BÖYLE GUZELLIKLER KACAMAKLAR YAPMAK LAZIM YOKSA CEKILMEZ ÖPÜYORUM..

Ben Ona Resmen Asigim dedi ki...

Kızım sen nasıl birisin , ne arar ne sorar. Ablam beni sana emanet etmedi mi , yuhh diyorum . Bi de sanki buraya çok yazar gibi yeni sayfalar açmalar. Ayşe hanım anında kendinize gelin. Bu ne be.